Points (2.0.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Log
te: చిట్టా

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Users
te: వాడుకరులు
