Points (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Log
fi: Loki

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: State
fi: Tila

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
