Points (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
