Points (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Points
sk: body

en: State
sk: Stav

en: Users
sk: Používatelia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
