Points (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر
