Points (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
