Points (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Users
ca: Usuaris

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
