Points (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
