Points (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Log
es: Registro

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Points
es: Puntos

en: Users
es: Usuarios

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Changed
es: Modificado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Point
es: Punto

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
