Points (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Points
he: נקודות

en: Users
he: חברי האתר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Point
he: נקודה
