Points (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
