Points (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Users
cy: Defnyddwyr
