Points (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Users
ka: მომხმარებლები
