Points (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Log
ru: Журнал

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Points
ru: Баллы

en: State
ru: Состояние

en: Users
ru: Пользователи

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Changed
ru: Изменение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Point
ru: Точка

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
