Points (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Log
ta: பதிவு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
