Points (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
