Points (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Log
gu: નોંધણી

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
