Points (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Users
kk: Пайдаланушылар
