Points (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Log
pt: Registo

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Points
pt: Pontos

en: State
pt: Estado

en: Users
pt: Utilizadores

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Changed
pt: Alterado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
