Points (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Log
uk: Журнал

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Points
uk: Пунктів

en: State
uk: Стан

en: Users
uk: Користувачі

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Changed
uk: Змінено

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Point
uk: Точка

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
