Points (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Machine name
be: Машынная назва
