Points (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Points
et: Punktid

en: State
et: Olek

en: Users
et: Kasutajad

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
