Points (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Log
ja: ログ

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Points
ja: ポイント

en: State
ja: 状態

en: Users
ja: ユーザー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Changed
ja: 変更済

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
