Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Totals
ar: المجاميع

en: Item
ar: عنصر

en: Cost
ar: كلفة

en: Quantity
ar: الكمية

en: File
ar: ملف

en: None
ar: لا شيء

en: Number
ar: رقم

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Logo
ar: الشعار

en: Month
ar: بالشهر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Tools
ar: الأدوات

en: Document
ar: وثيقة

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
