Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add item
fil: Magdagdag ng bagay
