Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Totals
gu: કુલ

en: Item
gu: નંગ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Month
gu: મહિનો

en: Tools
gu: સાધનો

en: City
gu: શહેર
