Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Totals
ka: ჯამი

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Month
ka: თვე

en: Tools
ka: ხელსაწყოები
