Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Totals
kn: ಒಟ್ಟು

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: No.
kn: ಇಲ್ಲ.

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು
