Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Quantity
lv: Skaits

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Month
lv: Mēnesis

en: Amount
lv: Summa

en: Tools
lv: Rīki

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Tax rate
lv: Nodokļa likme

en: Balance
lv: Bilance

en: Street address
lv: Adrese

en: Document
lv: Dokuments

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Revenue
lv: Ieņēmumi

en: VAT
lv: PVN
