Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Totals
mn: Нийт

en: Quantity
mn: Тоон

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Logo
mn: Лого

en: Month
mn: Сар
