Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Month
my: လ

en: Tools
my: ကိရိယာများ
