Polish accounting (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Logo
sq: Stema
