Polish accounting (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Totals
el: Σύνολα

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Cost
el: Κόστος

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Month
el: Μήνας

en: Amount
el: Ποσό

en: Tools
el: Εργαλεία

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Street address
el: Διεύθυνση

en: Documents
el: Έγγραφα

en: VAT
el: ΦΠΑ

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
