Polish accounting (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Totals
fi: Yhteensä

en: Item
fi: Nimike

en: Currency
fi: Valuutta

en: Cost
fi: Maksu

en: Quantity
fi: Määrä

en: File
fi: Tiedosto

en: None
fi: Ei mitään

en: Number
fi: Numero

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Month
fi: Kuukausi

en: Amount
fi: Määrä

en: Tools
fi: Työkalut

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Balance
fi: Saldo

en: Street address
fi: Lähiosoite

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Revenue
fi: Voitto

en: VAT
fi: ALV

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
