Polish accounting (1.0.0-beta2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
ga: Méid

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Month
ga: Mí

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist
