Polish accounting (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Item
km: ធាតុ

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Month
km: ខែ
