Polish accounting (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: File
os: Файл

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
