Polish accounting (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Item
vi: Mục

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Cost
vi: Trị giá

en: Quantity
vi: Số lượng

en: File
vi: Tập tin

en: None
vi: Không có

en: Number
vi: Số

en: Country
vi: Quốc gia

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Add item
vi: Thêm mục

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Month
vi: Tháng

en: Amount
vi: Số lượng

en: Tools
vi: Các công cụ

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Unit
vi: Đơn vị

en: Balance
vi: Số dư

en: Street address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Document
vi: Tài liệu

en: Documents
vi: Tài liệu

en: Revenue
vi: Doanh thu
