Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Notes
be: Заўвагі

en: Logo
be: Лагатып

en: Month
be: Месяц

en: Tools
be: Прылады

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
