Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Month
bs: Mjesec

en: Tools
bs: Alati
