Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Logo
hy: Լոգո

en: Month
hy: Ամիս

en: Tools
hy: Գործիքներ
