Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Month
jv: Wulan
