Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Totals
ml: ആകെ

en: Item
ml: ഇനം

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Month
ml: മാസം
