Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Totals
si: එකතුව

en: Item
si: අයිතමය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Month
si: මාසය
