Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Quantity
sl: Količina

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Month
sl: Mesec
