Polish accounting (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Month
ug: ئاي

en: Balance
ug: بالانس
