Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Month
ps: میاشت

en: Tools
ps: توكي
