Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር

en: Logo
am: አርማ

en: Tools
am: መገልገያዎች
