Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add item
ast: Amestar elementu
