Polish accounting (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Cost
bg: Цена

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Notes
bg: Бележки

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Logo
bg: Лого

en: Month
bg: Месец
